Zbiórka na respirator dla Oli

Dziewczynka, która dzięki Państwa darowiznom jeździ na wózku elektrycznym, potrzebuje pilnego wsparcia!

Ola ma 16 lat, cierpi na rdzeniowy zanik mięśni typu WERDNGA –HOFFMANA (SMS- 1). Choroba powoduje poważne problemy z poruszaniem- Ola nie chodzi, nie siedzi, ma trudności z utrzymaniem w ręku przedmiotu. Choroba dodatkowo powoduje poważne zaburzenia w obrębie układu krążenia  i  postępującą niewydolność oddechową, która w ostatnim czasie bardzo się nasila. Ola musi korzystać z RESPIRATORA!  Respirator, który miała popsuł się i nie da się go już naprawić.

OLA PILNIE POTRZEBUJE NOWEGO SPRZĘTU DO ODDYCHANIA.

Wybrany model Trilogy EVO firmy Philips jest nowoczesny i co bardzo ważne, dostarcza informacji na temat stanu zdrowia pacjenta w czasie rzeczywistym, zdalnie z dowolnego miejsca. Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana, co w znaczący sposób ułatwia posługiwanie się nim każdej osobie.

Marzeniem Oli jest posiadać swój własny respirator, który znacząco poprawi jakość jej życia i z którego będzie mogła bezpiecznie korzystać zarówno w Ośrodku jaki i poza nim.

Czy po raz kolejny Ola będzie mogła liczyć na Państwa wsparcie?

Koszt respiratora to 26500 zł. Nasze stowarzyszenie uzbierało do tej pory na ten cel 1700 zł. Potrzebujemy jeszcze 24800 zł.

Osoby zainteresowane, prosimy o wpłatę na konto

Stowarzyszenie Błękitny Koralik

nr 69114020040000380278869946

tytuł wpłaty: respirator dla Oli

 

Wszystkim darczyńcom ogromnie dziękujemy:)

 

Prosimy o pomoc oraz udostępnianie wiadomości.

Liczy się każda złotówka 🙂