NGO / Non-profit Organizacja pozarządowa

Podopieczni

Mam na imię Patryk. Mam 9 lat. Lubię słuchać muzyki, układać puzzle, ale najbardziej lubię jeździć na rowerze.

Patryk

Mam na imię Jarek. Mam 8 lat. Lubię zabawy piłką, kręglami i balonami. Bardzo lubię słuchać muzyki oraz bawić się misiami.

Mam na imię Kamil, mam 11 lat. Bardzo lubię chodzić do szkoły, pomagać koleżankom i kolegom z klasy. Lubię bawić się bańkami mydlanymi, balonami i ciastoliną. Nie lubię hałasu, jak jest głośno zatykam rączkami uszy. Uczę się mówić za pomocą specjalnych obrazków. Idzie mi to całkiem nieźle.

Mam na imię Kasia, mam 12 lat. Uwielbiam muzykę!  Choć jeżdżę na wózku, to bardzo lubię tańczyć, śpiewać i recytować poezję. Nie bez powodu nazywają mnie szkolną Britney.

Mam na imię Kacper, mam 12 lat. Nie jestem samodzielny tak jak inne dzieci, ale potrafię zadecydować o sobie sam – nie mówię, ale potrafię przekazać, co chcę i o co mi chodzi – taki jestem nietypowy:)  Uwielbiam muzykę i Jasia Fasolę!

Nazywam się Martynka i mam 11 lat. Uwielbiam się śmiać, huśtać i oglądać kolorowe książeczki. 

Mam na imię Zuzia i mam 9 lat. Uwielbiam chodzić do szkoły i uczyć się nowych rzeczy, a ostatnio nauczyłam się jeździć na trójkołowym rowerku i teraz to moje ulubione zajęcie 🙂

Mam na imię Oliwia i mam 9 lat. Bardzo lubię oglądać książeczki i słuchać jak opowiadają mi bajeczki. Uwielbiam bawić się lalką , opiekować się moim misiem i manipulować różnymi przedmiotami, które są w moim zasięgu 🙂

Mam na imię Julia. Mam 8 lat. Uwielbiam tańczyć i słuchać rytmicznej muzyki. Bardzo lubię też wyklejać, kolorować, wycinać – czyli wykonywać wszelkie prace plastyczne 🙂 

Nazywam się Monika, mam 16 lat. Bardzo lubię słuchać muzyki oraz śpiewać. Moim ulubionym wokalistą jest Dawid Kwiatkowski. Marzą mi się podróże po świecie.

Nazywam się Klaudia, mam 16 lat. Lubię układać puzzle, a także gry stolikowe, np. chińczyk. Lubię biżuterię – kolczyki, bransoletki, pierścionki. Na mnie wszystko pięknie wygląda 🙂

Jestem Arek, mam 15 lat. Uwielbiam słuchać muzyki, najbardziej Korteza! Walkmany, MP3 i inne odtwarzacze nie są mi obce! Być Dj’em to jest sztuka 😀

Nazywam się Monika, mam 13 lat. Gry sportowe, to jest to! Koszykówka czy siatkówka, zawsze chętnie zagram w to 🙂

Mam na imię Ania, mam 9 lat. Mam dużo energii i nigdy się nie nudzę. Bardzo lubię bawić się z koleżankami lalkami oraz uwielbiam słuchać muzyki.  W przyszłości chciałabym zostać opiekunką dziecięcą 🙂

Mam na imię Olek i mam 9 lat. Jestem energicznym i wesołym chłopcem. Lubię przygodowe gry oraz aktywność fizyczną, największą frajdę sprawia mi jazda na rowerze. W przyszłości zostanę kosmonautą 🙂

Mam na imię Piotrek. Mam 13 lat. Moją pasją jest zdobywanie wiedzy w otaczającym świecie. Najbardziej lubię przyrodę, przede wszystkim fascynują mnie owady. Lubię zabawy balonami,  gniotkami i glutkami. Czasami włączam You Tube i oglądam ciekawe maszyny.

Jestem Maja. Mam 13 lat. Jestem wzorową uczennicą i lubię matematykę. Lubię stroić się i malować.  Uwielbiam słuchać muzyki i zdobywać wiedzę o otaczającym mnie świecie. Często gram z koleżankami w gry planszowe i karciane.

Mam na imię Andżelika. Mam 13 lat. Lubię uczyć się i posługiwać się Makatonem, który ułatwia mi komunikację z innymi. Lubię układanki, puzzle, gry na komputerze i ładne książki z obrazkami. Na placu zabaw najczęściej jeżdżę na rowerze, skaczę na trampolinie i się huśtam na huśtawce.

Jestem Fabian. Mam 13 lat. Lubię chodzić do szkoły i uczyć się. Staram się być pilnym uczniem. Lubię rozmawiać z dorosłymi. W czasie wolnym jeżdżę na rowerze, przeglądam książki, słucham muzyki lub gram w gry planszowe i komputerowe.

Mam na imię Sebastian. Mam 15 lat. Lubię majsterkować. Chętnie pomagam panu konserwatorowi w różnych pracach porządkowych. Bardzo lubię także prace w naszym ośrodkowym ogrodzie i placu zabaw – grabię trawę, zamiatam.

Nazywam się Anna. Mam 15 lat. Bardzo lubię zajęcia sportowe, zabawy na świeżym powietrzu. Dobrze jeżdżę na rowerze i rolkach. 

Mam na imię Magda. Mam 15 lat. Lubię zajęcia plastyczne. Najchętniej maluję farbami na jedwabiu. Uwielbiam także lepić z gliny.

Nazywam się Anastazja. Mam 15 lat. Bardzo lubię zajęcia muzyczne. Znam wiele piosenek, które chętnie śpiewam. Mam swoich ulubionych wykonawców i  utwory, które często wspólnie z koleżankami słucham. 

Jestem Sebastian. Jestem już prawie dorosły- kończę niedługo 18 lat. Lubię muzykę hip-hopową. Moją pasją jest pisanie opowiadań i różnego rodzaju twórczość.  Z kolegami z pokoju założyliśmy grupę twórczą -Trzej Amigos, z którą tworzymy i nagrywamy skecze i słuchowiska. Założyłem nawet swój kanał na youtube, gdzie publikuję nasze dokonania. We wszystkim pomaga nam nasz wychowawca pan Adam 🙂 Śmiechu jest  przy tym co niemiara. Taka praca daje mi mnóstwo radości. Marzę o tym, by mój kanał na youtube stał się kiedyś popularny.

Mam na imię Szymon. Mam 15 lat. Interesuję się piłką nożną i ręczną. W tę drugą często gramy z kolegami i koleżankami na naszym szkolnym boisku. Współtworzę z kolegami z pokoju grupę artystyczna „Trzej Amigos”, z którą nagrywamy różne słuchowiska. Często wcielam się w role narratora, bo – jak mówi nasz wychowawca-mam dobrą dykcję i bardzo dobrze czytam. Taka praca daje mi mnóstwo radości. Chciałbym kiedyś pracować w studiu nagrań.

Jestem Ola. Mam 15 lat. Pilnie się uczę i zbieram prawie same piątki….nie licząc szóstek oczywiście 🙂 Jestem najpilniejszą uczennicą w klasie. Po lekcjach lubię pograć z kolegami albo bratem w fifę na playstation. Często wychodzimy też na podwórko, gdzie gramy w z kolegami i koleżankami w piłkę. Ponieważ sama nie daję rady się przemieszczać moim wózkiem kieruje nim  najczęściej moja koleżanka Maja. Razem rozgrywamy takie akcje, których nie powstydziłby się sam Ronaldo czy Messi.  Kilka z nich udało się nawet uwiecznić na filmie „Się gra….”, który razem z naszym wychowawcą zmontowaliśmy i umieściliśmy na youtube.

Jestem Szymon. Mam 11 lat. W szkolę najbardziej lubię pisać i liczyć. W wolnym czasie rysuję, gram w gry planszowe i komputerowe. Uwielbiam skakać na trampolinie i pluskać się w basenie.

Jestem Szymon. Mam 8 lat. W szkolę uczę się czytać, pisać i liczyć. W wolnym czasie gram w gry planszowe i komputerowe, bawię się samochodami, skaczę na trampolinie i jeżdżę na rowerze.

Jestem Zuzia. Mam 10 lat. Jestem pilną uczennicą. W szkole zawsze dostaję same piątki i szóstki. Umiem czytać, pisać i liczyć. Uwielbiam słuchać muzyki, rysować, kolekcjonować ładne przedmioty oraz grać w gry planszowe oraz komputerowe.

Nazywam się Łukasz, pseudonim Poldek. Mam 19 lat. W wolnym czasie słucham bardzo dużo muzyki. Muzyka to mój azyl. Sam piszę teksty piosenek. Czasami także zajmuję się szkicowaniem. Uwielbiam kawę. Dzień bez kawy, to dzień stracony:)