NGO / Non-profit Organizacja pozarządowa

Podziękowania

Szanowni Państwo!

Pragniemy podziękować z całego serca wszystkim Darczyńcom, którzy swoim zaangażowaniem finansowym sprawili, że nasza akcja- zbiórka na wózek o napędzie elektrycznym dla Łukasza Pokraki, naszego wychowanka, chorującego na rdzeniowy zanik mięśni, odniosła ogromny sukces. Cel ten udało nam się osiągnąć jedynie dzięki Państwu. Wyrażając swoją wdzięczność za dobroć i troskę, którą okazaliście Łukaszowi, każdemu z  Państwa osobno, życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

 

Bardzo dziękujemy Pani Teresie Kotwickiej za nieodpłatne prowadzenie księgowości naszej organizacji oraz za zaangażowanie w całokształt działalności statutowej naszego Stowarzyszenia.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Teresie Kotwickiej za pomoc w zorganizowaniu koncertu charytatywnego w kościele w Jaszkotlu, dzięki któremu udało się nam dofinansować wypoczynek zimowy dzieci z naszego Ośrodka w Kliczkowie.

 

Składamy serdecznie podziękowania duetowi muzyków klasycznych o międzynarodowej sławie- Tjasyie Kastelic  i Jerzemu Chwastykowi  za zagranie koncertu charytatywnego, podczas którego udało nam się zebrać fundusze na dofinansowanie wypoczynku zimowego naszych dzieci w Kliczkowie.

 

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Robertowi Wolwarkowi, który jest twórcą i administratorem naszej strony internetowej.

 

Składamy serdeczne podziękowania za darowizny pieniężne  wszystkim osobom, które pomogły nam w zakupie wózka o napędzie elektrycznym dla Oli. To już drugi wózek, który udało nam się kupić dzięki Państwu. Bez pomocy osób o wielkim sercu, nie udałoby nam się spełnić marzenia dzieci. Wyrażając swą wdzięczność za okazaną pomoc, życzymy Państwu- każdemu z  osobna,  powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za datki na nową  windę i  karuzelę dla dzieci. Zbiórki na te cele są jeszcze otwarte i sukcesywnie dokładamy do nich kolejne „cegiełki”. Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się zrealizować te dwa, ważne dla dzieci cele.